Змішувач CHAMPION Premiere 006
CHAMPION Premiere 006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CHAMPION Premiere 006
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом CHAMPION Premiere 006 | 1 764 грн. |
Champion Смеситель для ванны CHAMPION PREMIERE 006 (CH0273) | 1 764 грн. |
Змішувач для ванни CHAMPION PREMIERE 006 (CH0273) | 1 764 грн. |
Змішувач для ванни Champion Premiere 006 (CH0273) | 1 764 грн. |
Змішувач у ванну одновентильний із довгим виливом CHAMPION PREMIERE 006 хр | 1 764 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача CHAMPION Premiere 006:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →