Кишеня для накопичувача Chieftec CEB-M2C-TLE
Фото 6 |
Chieftec CEB-M2C-TLE |
|
M.2 PCI-E NVME SSD (M & B+M Key) 2230/2242/2260/2280 M.2 SATA SSD (B+M Key) 2230/2242/2260/2280
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec CEB-M2C-TLE
Усі ціни 7 →Аксесуар для накопичувача Chieftec CEB-M2C-TLE | 1 316 грн. |
Аксессуар для накопителя Chieftec CEB-M2C-TLE | 1 313 грн. |
Корпус для M.2 PCIe NVMe/SATA SSD CHIEFTEC CEB-M2C-TLE USB 3.2 Gen2 Type-C | 1 328 грн. |
CHIEFTEC M.2 to USB 3.2 (CEB-M2C-TLE) Black CEB-M2C-TLE | 1 339 грн. |
Chieftec CEB-M2C-TLE | 1 339 грн. |
Chieftec CEB-M2C-TLE | 1 349 грн. |
Chieftec CEB-M2C-TLE | 1 306 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →