Кишеня для накопичувача Chieftec CMR-2131SAS
Фото 6 |
Chieftec CMR-2131SAS |
|
Функція гарячого вилучення Hot Swap. сумісність із Plug & Play.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec CMR-2131SAS
Усі ціни 8 →Бэкплейн Chieftec CMR-2131SAS | 2 799 грн. |
Бекплейн Chieftec CMR-2131SAS | 2 747 грн. |
CHIEFTEC Backplane 3.5"/5.25" SATA III (CMR-2131SAS) Black CMR-2131SAS | 2 799 грн. |
Chieftec Бекплейн Chieftec CMR-2131SAS | 2 799 грн. |
Chieftec Кишеня зовнішня CHIEFTEC CMR-2131SAS | 2 899 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →