Корпус Chieftec CW-01B-OP чорний
Фото 7 |
Компанія Chieftec відома високою якістю комп'ютерних комплектуючих. Цей корпус створений для комплектації домашнього або офісного ПК. Модель є простою, при цьому платформа виготовлена з використанням сучасних технологій і якісних матеріалів. Нижня частина передньої панелі оснащена каналом вентиляції з решітки. Щоб через Фронтальний канал не запилювалося шасі, внутрішня сторона решітки оснащена пиловим фільтром.
Зверху лицьової панелі комп'ютерний корпус Chieftec CW-01B-OP чорний має три заглушки під установку оптичних приводів 5,25". Трохи нижче знаходиться заглушка під зовнішній пристрій пам'яті 3,5". Фронтальні заглушки є багаторазовими. Ключовою особливістю платформи є наявність змістовної стійки під жорсткі диски. Нижня секція стійки є несьемной, вона вміщує в себе до чотирьох пристроїв HDD. Поверх знаходиться знімна секція ще на три накопичувача. При необхідності в слоти 3,5"можна встановити накопичувачі формату 2,5". Незважаючи на класичне виконання шасі, з передньою стійкою під накопичувачі, корпус передбачає монтаж блоку живлення в нижню частину. Обидві бічні стінки платформи є глухими. Це суворе по дизайну шасі з розширеними функціональними можливостями.
Купити Chieftec CW-01B-OP чорний
Усі ціни 34 →CHIEFTEC Mesh без БП (CW-01B-OP) Black CW-01B-OP | 4 725 грн. |
Корпус Chieftec Mesh (CW-01B-OP) | 4 264 грн. |
Корпус Chieftec Mesh (CW-01B-OP) Mesh (CW-01B-OP) | 4 323 грн. |
Корпус Chieftec Mesh (CW-01B-OP) | 4 450 грн. |