Корпус Chieftec BX-10B-OP чорний
Фото 8 |
Цей корпус поєднує сучасний стиль, компактні габарити і великий потенціал системи охолодження. Це платформа для материнської плати micro-ATX (mini-ITX) з можливістю встановлення повнорозмірної процесорної вежі (165 мм) та потужної відеокарти завдовжки до 380 мм. Модель відрізняється монтажем блока живлення під передньою панеллю. Це дозволило зменшити висоту кейсу, але не на шкоду місткості шасі.
Комп'ютерний корпус Chieftec BX-10B-OP добре поєднується із водяною системою охолодження. На верхній кришці є монтажний майданчик для простої та надійної фіксації рідинного радіатора до 240 мм. Додатково платформа дозволяє встановити набір повітряних вентиляторів (до шести вертушок 120 мм). У кейсі спочатку встановлено одна крильчатка на задній стінці. Нижня кришка має суцільне перфороване покриття, захищене пиловою сіткою. Комп'ютерне складання навіть із потужним залізом не відчуватиме браку вентиляції. Також у цьому корпусі є сучасний високошвидкісний порт USB Type C. Збоку передбачена прозора панель із загартованого скла, забезпечуючи відмінний огляд комплектуючих.
Купити Chieftec BX-10B-OP чорний
Усі ціни 41 →CHIEFTEC UNI без БЖ (BX-10B-OP) Black BX-10B-OP | 2 883 грн. |
Корпус Chieftec BX-10B-OP | 2 765 грн. |
Корпус CHIEFTEC Uni BX-10B Tempered Glass Edition, без БП, 1xUSB3.2, 1xUSB | 2 832 грн. |
Корпус Chieftec BX-10B-OP | 2 596 грн. |
Цікавий та міцний корпус з незвичайним компонуванням, найдешевший варіант у цьому "форматі" розміщення комплектуючих + Малий об'єм корпусу, приблизно 34 літри, добре підійде для людей, які часто переїжджають. + Дуже міцна конструкція, завдяки майже монолітній передній панелі та боковим стінкам з колінного скла.+ Розміщення накопичувачів перед "віконцем". Дуже цікаве рішення, більшість виробників ховають накопичувачі за задню стінку корпусу. Особливо мені понравилася ця фіча - якість крепіжа (гвинтиків, болтів тощо), краста легко стерається. На передній панелі пиловий "фільтр" кріпиться на гвинтик прямо у пластмасу, через це дуже легко зірвати різьбу. - Розміщення БЖ, спереду є пиловий "фільтр", але отворів під розміщення БЖ із забором повітря ззовні, немає. Тому єдиний варіант розміщення із забором повітря з корпусу, що не є ідеальним і одночасно не критично. Краще заколхозити з меншою сіткою, як на мене. Bzhishtov Bzhishtovich: користуюся Chieftec BX-10B-OP кілька місяців |
Представник нової хвилі
Chieftec Uni BX-10B-OP — середньорозмірний MIni-Tower корпус нової хвилі, куди крім материнської плати Micro-ATX вміститься ще й довга відеокарта до 380 мм. Це вимушене рішення у зв'язку з виходом GeForce RTX 4000 і Radeon RX 7000. Збільшення корпусу в довжину дозволило перемістити блок живлення: тепер він знаходиться не знизу, а зпереду.
Альтернативне компонування
Там десь раніше був DVD-привод, який перестав бути необхідністю. Мінусом такого компонування є забір повітря вентилятором БЖ з корпусу ПК, а не зовні. Зате незаперечним плюсом є можливість встановити вентилятори знизу корпусу безпосередньо під відеокартою. У комплекті з корпусом постачається тільки одна вертушка, що не світиться, інші пропонується докупити згідно потреб.
Сучасні інтерфейси
Зверху корпусу є великий зазор по висоті для встановлення системи рідинного охолодження формату 240 мм. А повітряна вежа розміститься заввишки до 165 мм. Зроблено корпус із сталевих листів завтовшки вище середнього 0.6 мм, а бічне вікно скляне. На передній панелі, крім звичайного порту USB Type-A, є ще й поворотний Type-C 3.2 Gen 1.