Умивальник Cielo Shui Comfort SHCOLAT40 400 мм
Фото 7 |
Cielo Shui Comfort SHCOLAT40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cielo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cielo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cielo Shui Comfort SHCOLAT40 400 мм
Усі ціни 36 →Умивальник на стільницю Cielo Shui Comfort 40 см білий мармур SHCOLAT40-CS | 34 440 грн. |
Раковина накладна на стільницю Cielo Shui Comfort Ø40 х h12.5 см, колір - | 18 270 грн. |
Раковина накладна Cielo Shui Comfort коричневий SHCOLAT40 AN | 27 219 грн. |
Раковина накладна 40 см Cielo Shui Comfort, біла (SHCOLAT40-Bianco) | 11 328 грн. |
SHCOLAT40 AV Умивальник Shui Comfort накладне коло 40x40 Cielo ІТАЛІЯ (SHC | 27 219 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →