Умивальник Villeroy & Boch Collaro 4A184001 400 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Collaro 4A184001 |
|
Умивальник зроблений з матеріалу TitanCeram. Моделі Villeroy & Boch Collaro 4A1840R1, 4A1840RW мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив).
Монтаж з мінімальною відстанню між задньою стінкою раковини і стіною: 50 мм. Умивальник може продаватися без антибактеріального покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Collaro 4A184001 400 мм
Усі ціни 21 →Раковина накладна на стільницю Villeroy & Boch Collaro 40 см 4A184001 | 10 300 грн. |
Раковина накладна на стільницю Ø40 см Villeroy & Boch Collaro (альпійський | 10 690 грн. |
Умивальник накладний VILLEROY&BOCH Collaro 400x400x145мм круглий білий 4A1 | 17 397 грн. |
Раковина накладна Villeroy&Boch Collaro 400х400 білий 4A1840R1 | 21 115 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy & Boch Collaro, 40 (4A184001) | 17 037 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →