Ручний розпилювач Claber 9567
Відео 1Фото 3 |
Claber 9567 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Claber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Claber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Claber 9567
Пістолет-розпилювач Claber Metal-Jet CONFORT 9567 95670000 | 1 499 грн. |
Пістолет поливальний Claber Metal-Jet (95670000) | 1 499 грн. |
Пістолет розпилювач Claber Metal Jet 9567, 2 режими (79576) 79576 | 1 500 грн. |
Пістолет-розпилювач Claber Metal-Jet (95670000) | 1 449 грн. |
Пістолет для поливу Claber Metal-Jet (95670000) | 1 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →