Лопата Cold Steel Special Forces Shovel (CS-92SF)
Відео 10Фото 7 |
Cold Steel Special Forces Shovel |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Special Forces Shovel
Усі ціни 8 →Лопата Cold Steel Special forces (длина: 500мм, лезвие: 180мм) 157-1024 | 1 410 грн. |
Лопата Cold Steel Special forces (1260.01.51) | 1 410 грн. |
Тактическая лопата Cold Steel Special Forces (CS-92SF) | 1 529 грн. |
Тактическая лопата Cold Steel Special Forces (CS-92SF) CS-92SF | 1 403 грн. |
Тактична лопата Cold Steel Special Forces (CS-92SF) CS-92SF | 1 377 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →