Лопата снігоприбиральна GARDENA CombiSystem Snow Shovel KST 40 3240-20
Фото 5 |
GARDENA CombiSystem Snow Shovel KST 40 3240-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA CombiSystem Snow Shovel KST 40 3240-20
Усі ціни 7 →Лопата снігоприбиральна Gardena KST 40 03240-20.000.00 | 1 055 грн. |
Лопата снегоуборочная Gardena KST 40 (03240-20.000.00) | 1 155 грн. |
Лопата для уборки снега Gardena Combisystem 40 см с пластикой кромкой 0324 | 997 грн. |
Лопата для снега Gardena Combisystem 40 см (03240-20.000.00) | 1 155 грн. |
Лопата для прибирання снігу Gardena Combisystem 40 см з пластиковою кромко | 1 155 грн. |
Лопата Gardena комбісистеми KST 40 см (03240-20.000.00) | 1 155 грн. |
Лопата для збирання снігу Gardena Combisystem 40 см із пластиковою кромкою | 1 155 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →