Лопата Fiskars 143073
Відео 3Фото 4 |
Fiskars 143073 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 143073
Усі ціни 16 →Лопата для снігу автомобільна Fiskars Solid 143073 (1019353) | 599 грн. |
Лопата для автомобиля Fiskars SOLID™ 143073 (1019353) | 677 грн. |
Лопата Fiskars для чищення снігу Solid (1019353) | 499 грн. |
Лопата для автомобіля Fiskars Solid (143073) 1019353 | 599 грн. |
Лопата для уборки снега автомобильная Fiskars Solid 143073 (1019353) 10193 | 469 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →