Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Намети   /   Coleman

Намет Coleman 1004

Фото - Намет Coleman 1004
Coleman 1004
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:5.5 кг

Хороша вентиляція внутрішнього простору цієї намети забезпечується за рахунок грамотної продуманої компонування і наявності вентиляційного вікна. Для запобігання попадання всередину вологи під час дощу вікно забезпечено вітровим клапаном. Каркас у цій моделі внутрішній, він легко і швидко збирається з трьох склопластикових дуг і в разі ведренной погоди може бути посилена розтяжками.

Всі характеристики
Характеристики 1004
Колір
Призначеннякемпінговий
Кількість місць4
Сезонністьвесна/осінь
літо
Вага5.5 кг
Конструкція
Форма корпусанапівсфера
Тамбур+
Внутрішній намет+
Кількість входів1 шт.
Входів у спальню1 шт
Вентиляційні вікна / 1 шт. /
Каркас і матеріали
Тип каркасувнутрішній
Основних дуг3 шт.
Матеріал каркасусклопластик
Матеріал тентуполіестер
Водонепроникність тенту2000 мм вод. ст
Матеріал днаполіестер
Водонепроникність дна2000 мм вод. ст
Захисні властивості
Герметизація швів
Захист від ультрафіолету
Вогнетривке просочення
Інше
Додатковомоскітна сітка
внутрішні кишені
Зовнішні розміри300х240х150 см
Дата додавання на E-Katalogлипень 2013
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Coleman 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Coleman.

Купити Coleman 1004

Намет 4-х місний Coleman 1004

Чотиримісний намет Coleman 1004 — це просторе та надійне рішення для комфортного сімейного відпочинку на природі. Модель має загальний розмір 330х240х180 см, що забезпечує високу стелю та містке спальне місце, а функціональний тамбур довжиною 120 см дозволяє зручно зберігати спорядження. Двошарова конструкція з водостійкістю тенту та підлоги 2000... щемм у поєднанні з вогнетривким покриттям гарантує безпеку під час негоди. Завдяки каркасу з фібергласу діаметром 8,5/9,5 мм, намет поєднує стійкість та невелику вагу — всього 4,3 кг, а в складеному вигляді (60х15х15 см) він максимально зручний для транспортування.
Maximys.com.uaЗ нами 4 роки
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 200 грн.

Намет 4-місний Coleman 1004

Маркетплейс: Rozetka.ua  FlamesShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 375 грн.

Чотиримісний двошаровий туристичний намет Coleman (1004)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Lucky Mag З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 168 грн.

Туристичний намет чотиримісний з сумкою-чохлом Coleman 1004 синьо-білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Start trend З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 600 грн.

Динаміка цін на Coleman 1004

Відеоогляди