Спальний мішок Terra Incognita Asleep Wide 400
Terra Incognita Asleep Wide 400 |
|
Збільшена по ширині до 100 см версія спальники-ковдри з капюшоном бренду Terra Incognita позиціонується в якості універсального кемпінгового рішення. Модель підійде як досить великим туристам, так і тим, хто віддає перевагу комфортно спати на природі і не відчувати тісноти, надівши більше одягу. Спальник Terra Incognita Asleep Wide 400 проявив себе в широкому температурному діапазоні: теплий нічліг заявлений при температурах від 17 °C тепла до 9 °C морозу.
Сприяють таким показникам два шари щільного синтетичного утеплювача HollowCore. Він знаходиться між зовнішньою поліестерової тканиною і натуральній флісовою підкладкою. Додаткова зручність в експлуатації забезпечить подвійна блискавка з фосфорирующим светонакапливающим елементом на собачці і захистом від закушування тканини, внутрішня кишеня для документів, петлі для сушіння. Два спальних мішка можуть бути об'єднані в один. Важить виріб помірні 2.4 кг
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Купити Terra Incognita Asleep Wide 400
Усі ціни 74 →Спальний мішок Terra Incognita Asleep Wide 400 зелений L | 2 727 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Asleep Wide 400 / left, зелений | 2 727 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Asleep 400 Wide (L) (зелёный) | 2 728 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Asleep Wide 400 / left, зелений | 2 490 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Asleep 400 wide r green (4823081502326) | 2 623 грн. |