Візочок Coletto Maya
Відео 4Фото 8 |
Одномісна прогулянкова модель для дітей з 6 місяців до 5 років. Оснащена регульованими люлькою і підніжкою, які можна встановлювати в різних положеннях, в тому числі «лежачи», і прогулянковим блоком. Зручність транспортування забезпечує механізм складання по типу книжки. Вага виробу в такому вигляді становить 6,9 кг Максимальна допустима навантаження — 15 кг Колеса у Coletto Maya мають невеликий, у порівнянні з виробами аналогічного типу, діаметр — 14 см.
Вони гумові з пластиковими обіддям, а передня пара коліс — «плаваючого» типу, які при необхідності можна закріпити в положенні «прямо». Поворотні колеса надають візку більшу маневреність, проте, при прогулянках на пересіченій місцевості зручніше буде їх зафіксувати. Коляска оснащена системою амортизації пружинного типу, яка робить її хід м'яким, знижуючи поштовхи і трясіння.
Міцність конструкції надає алюмінієва рама, а зручності управління коляскою, як двома, так і однією рукою, допоможе цілісна (суцільна) ручка. У комплекті з виробом додається накидка для ніг, яка захистить дитину від вітру і дасть йому додаткове тепло, і підстаканник, розташований на батьківській ручці. На люльці коляски є захисний бампер, за який малюк зможе триматися і не дасть йому вистрибнути під час прогулянок. Втім, бампер можна повністю прибрати. Пристяжні ремені безпеки п'ятиточкові, тобто підвищеної міцності.
Купити Coletto Maya
Усі ціни 13 →Коляска Coletto Maya Automatic 9023-CMA-07, Stone, бежевый | 6 350 грн. |
Коляска прогулянкова Coletto Maya Automatic 9023-CMA-14, grafit, графіт (1 | 6 350 грн. |
Coletto Maya Automatic Orange Spacerowy | 9 758 грн. |
Coletto Maya Automatic Orange Spacerowy | 9 996 грн. |
Візок прогулянковий Coletto Maya Automatic Бежевий | 7 957 грн. |