Візочок FreeOn Unique
Фото 16 |
FreeOn Unique
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:62 см
Вага в зборі:6.5 кг
Всі характеристики
Купити FreeOn Unique
Усі ціни 16 →Прогулочная коляска FreeON Unique Silver (48846) | 5 733 грн. |
Прогулянкова коляска FreeON Unique Silver (48846) | 5 546 грн. |
Коляска FreeOn Unique Gold Rose (48839) | 5 911 грн. |
Прогулочная коляска FreeON Unique Gold Rose (48839) | 5 733 грн. |
Прогулянкова коляска FreeON Unique Gold Rose (48839) | 5 546 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →