Візочок El Camino Fiji ME1113
Фото 6 |
El Camino Fiji ME1113
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:54 см
Вага в зборі:10 кг
Всі характеристики
Купити El Camino Fiji ME1113
Прогулочная коляска El Camino Fiji Frost Green Matt (ME 1113 Frost Green M | 4 821 грн. |
Прогулянкова коляска EL Camino ME 1113 Fiji Mauve Matt ME 1113 Mauve Matt | 4 749 грн. |
Прогулочная коляска El Camino Fiji Mauve Matt (ME 1113 Mauve Matt) | 4 821 грн. |
Прогулянкова коляска EL Camino ME 1113 Fiji Frost Green Matt ME 1113 Frost | 4 749 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →