Powerbank Remax Riji RPP-108 (RPP-108)
Відео 2Фото 4 |
Remax Riji RPP-108 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Riji RPP-108
Усі ціни 11 →Внешний аккумулятор Remax Riji QC 22.5W + PD 18W 20000mAh Синий (RPP-108) | 920 грн. |
Зовнішній акумулятор PowerBank Remax Riji QC 22.5W 20000 mAh Blue (RPP-108 | 749 грн. |
Remax PowerBank Riji QC 22.5W 20000mAh Blue (RPP-108) 44374 | 886 грн. |
Remax Riji 20000mAh QC 22.5W + PD 18W RPP-108 White 1670 | 699 грн. |
REMAX Riji 20000mAh QC 22.5W + PD 18W RPP-108 White | 802 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди