Велосипед Comanche Prairie Disc 27.5 frame 19 (CH010159)
Фото 17 |
Comanche Prairie Disc 27.5 frame 19 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comanche 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comanche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comanche Prairie Disc 27.5 frame 19
Comanche Prairie 27.5 Disk (19 ", чорний) CH010159 | 18 993 грн. |
Comanche Prairie 27.5 Disc 1.2 (19", чорний) CH010159-7098 | 18 993 грн. |
Comanche Prairie 27.5 Disc (19 ", чорний) CH010159 | 18 993 грн. |
Модификації Comanche Prairie Disc 27.5 frame 19
Ціни на Comanche Prairie Disc 27.5 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Comanche Prairie Disc 27.5 frame 16 | від 18 993 грн. | 3 пропозиції | ||
Comanche Prairie Disc 27.5 frame 17.5 | від 18 993 грн. | 3 пропозиції | ||
Comanche Prairie Disc 27.5 frame 19 | від 18 993 грн. | 3 пропозиції | ||
Comanche Prairie Disc 27.5 frame 20.5 | від 18 993 грн. | 1 пропозиція |