Велосипед Comanche Tomahawk S-Pro 29 frame 23 (1000265)
Comanche Tomahawk S-Pro 29 frame 23 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comanche 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comanche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comanche Tomahawk S-Pro 29 frame 23
Ціни на Comanche Tomahawk S-Pro 29 frame 23 |
---|---|---|---|---|
Comanche Tomahawk S-Pro 29 frame 16 | від 26 870 грн. | 2 пропозиції | ||
Comanche Tomahawk S-Pro 29 frame 17.5 | від 26 870 грн. | 4 пропозиції | ||
Comanche Tomahawk S-Pro 29 frame 19 | від 26 870 грн. | 4 пропозиції | ||
Comanche Tomahawk S-Pro 29 frame 20.5 | від 26 870 грн. | 4 пропозиції | ||
Comanche Tomahawk S-Pro 29 frame 23 | від 26 870 грн. | 2 пропозиції |