Матрац Come-for Aero Mix 180x200
Фото 3 | від 8 205 до 10 119 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:6 см |
Модифікації Come-for Aero Mix 17
Характеристики
Come-for Aero Mix 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for Aero Mix 180x200
Футон Come-for Aero Mix 180x200 см (2565321802002) | 8 206 грн. |
Матрац Футон Aero Mix 180х200 | 10 119 грн. |
Матрац футон Aero Mix 180x200 см | 8 205 грн. |
Закрити
Рекомендуємо