Матрац Come-for CocoRoll 180х200
від 9 451 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:16 см |
Модифікації Come-for CocoRoll 15
Характеристики
Come-for CocoRoll 180х200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for CocoRoll 180х200
Сортувати
Come-for Матрац Coco Roll Come-for 180x200 | 9 451 грн. |
Матрац безпружинний ROLL INNOVATION Coco Roll 180x200 | 9 451 грн. |
Матрац Come-for Roll Innovation CocoRoll 180x200 см (2560451802007) | 9 451 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for CocoRoll 180x200 см | 9 451 грн. |
Закрити
Рекомендуємо