Матрац Come-for Delight Soft 90х190
Фото 4 | від 4 978 до 5 691 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:21 см |
Модифікації Come-for Delight Soft 15
Характеристики
Come-for Delight Soft 90х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Delight Soft 90х190:
- Чохол - жаккард (65% бавовни)
Де купити Come-for Delight Soft 90х190
Сортувати
Come-for Матрац Делайт Софт Come-for 90x190 | 4 978 грн. |
Матрац пружинний Делайт Софт 90x190 | 4 978 грн. |
Come-for Делайт Софт 90х190 см (2560630901903) | 4 978 грн. |
Матрац Come-for Делайт Софт 90х190 | 5 691 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Делайт Софт 90x190 см | 5 075 грн. |
Ортопедичний матрац Come-For Делайт Софт пружинний 90х190 см. | 5 006 грн. |
Закрити
Рекомендуємо