Матрац Come-for Delight Soft 140х190
Фото 4 | від 7 710 до 8 830 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:21 см |
Модифікації Come-for Delight Soft 15
Характеристики
Come-for Delight Soft 140х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Delight Soft 140х190:
- Чохол - жаккард (65% бавовни)
Де купити Come-for Delight Soft 140х190
Сортувати
Come-for Матрац Делайт Софт Come-for 140x190 | 7 710 грн. |
Матрац пружинний Делайт Софт 140x190 | 7 710 грн. |
Come-for Делайт Софт 140х190 см (2560631401907) | 7 710 грн. |
Матрац Come-for Делайт Софт 140х190 | 8 830 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Делайт Софт 140x190 см | 7 710 грн. |
Ортопедичний матрац Come-For Делайт Софт пружинний 140х190 см | 7 757 грн. |
Закрити
Рекомендуємо