Матрац Come-for Help 180х200
Фото 3 | від 4 265 до 5 260 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 110 кг Висота:8 см |
Модифікації Come-for Help 17
Характеристики
Come-for Help 180х200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Help 180х200:
- Знімний чохол з жакарда
Де купити Come-for Help 180х200
Сортувати
Топпер-футон Хелп 180x200 | 4 267 грн. |
Футон Come-for Хелп 180х200 см (2563551802007) | 4 267 грн. |
Матрац Футон Хелп 180х200 | 5 260 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Хелп 180x200 см | 4 265 грн. |
Закрити
Рекомендуємо