Матрац Come-for Karbon 180x200
Відео 4Фото 3 | від 15 407 до 19 226 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:висока (5) Навантаження:до 160 кг Висота:19 см |
Модифікації Come-for Karbon 14
Характеристики
Come-for Karbon 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for Karbon 180x200
Сортувати
Come-for Матрац Extra Карбон Come-for 180x200 | 15 407 грн. |
Матрац безпружинний Extra Карбон 180x200 | 15 407 грн. |
Матрац Come-for Extra Карбон 180x200 см (2565041802009) | 15 407 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Карбон 180x200 см | 15 407 грн. |
Ортопедичний безпружинний матрац ТМ Come-For EXTRA Карбон 180х200 см. | 19 226 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо