Матрац Come-for Layt Plus 140х200
від 3 883 до 4 568 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:19 см |
Модифікації Come-for Layt Plus 14
Характеристики
Come-for Layt Plus 140х200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Layt Plus 140х200:
- Чохол — жаккард
Де купити Come-for Layt Plus 140х200
Матрац Come-for Notte Лайт Плюс 140x200 см (2560351402000) | 4 568 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Notte Лайт Плюс 140x200 см | 4 567 грн. |
Ортопедичний пружинний матрац ТМ Come-For Notte Лайт Плюс 140х200 см. | 3 883 грн. |
Закрити
Рекомендуємо