Матрац Come-for Peach 65x125
![]() |
Come-for Peach 65x125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості

Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Модификації Come-for Peach 65x125
| Ціни на Come-for Peach 65x125 |
|---|---|---|---|---|
| Come-for Peach 60x120 | від 2 929 грн. |
| Come-for Peach 63x125 | від 3 067 грн. |
| Come-for Peach 65x125 | від 3 101 грн. |
| Come-for Peach 70x140 | від 3 444 грн. |
| Come-for Peach 80x160 | від 3 984 грн. |
| Come-for Peach 80x190 | від 4 475 грн. |
| Come-for Peach 80x200 | від 4 652 грн. |
| Come-for Peach 90x190 | від 4 696 грн. |
| Come-for Peach 90x200 | від 4 882 грн. |