Матрац Come-for Regeneration R6 90x200
Відео 4 | від 7 118 до 8 345 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 140 кг Висота:26 см |
Модифікації Come-for Regeneration R6 15
Характеристики
Come-for Regeneration R6 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for Regeneration R6 90x200
Сортувати
Come-for Матрац Regeneration R6 Come-for 90x200 | 7 118 грн. |
Матрац пружинний односторонній Regeneration R6 90x200 | 7 118 грн. |
Матрац Come-for Regeneration R6 90x200 см (2565110902005) | 7 118 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Regeneration R6 90x200 см | 7 118 грн. |
Ортопедичний пружинний матрас ТМ Come-For REGENERATION R 6 / Реджинирейшин | 8 345 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо