Бінокль Comet 10x70 AXP101 (AXP101-1070)
Фото 7 |
Comet 10x70 AXP101
Тип:нічний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:70 мм
Поле зору на 1 км:77 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Вага:1355 г
Всі характеристики
Характеристики 10x70 AXP101
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comet 10x70 AXP101
Усі ціни 11 →Бинокль Comet AXD101 (10х70) черный в чехле (AXP101-1070) | 2 400 грн. |
Бінокль Comet AXP101 10x70 в чохлі Чорний (AXP101-1070) | 2 238 грн. |
Бинокль Comet AXP101 10x70 в чехле Черный (AXP101-1070) AXP101-1070 | 2 090 грн. |
Бінокль Comet AXP101 10x70 в чохлі Чорний (AXP101-1070) AXP101-1070 | 2 400 грн. |
Comet AXP101 10x70 Black (AXP101-1070) axp101-1070 | 2 400 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →