Моторне мастило Comma Syner-G 5W-40 20 л (SYN20L)
Comma Syner-G 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Comma Syner-G 5W-40
Ціни на Comma Syner-G 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma Syner-G 5W-40 1 л | від 346 грн. | 24 пропозиції | ||
Comma Syner-G 5W-40 4 л | від 1 138 грн. | 8 пропозицій | ||
Comma Syner-G 5W-40 5 л | від 1 381 грн. | 7 пропозицій | ||
Comma Syner-G 5W-40 20 л | від 5 780 грн. | 2 пропозиції | ||
Comma Syner-G 5W-40 60 л | від 19 675 грн. | 1 пропозиція |