Моторне мастило Comma X-Flow Type G 5W-40 60 л (XFG60L)
Comma X-Flow Type G 5W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma X-Flow Type G 5W-40
Ціни на Comma X-Flow Type G 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type G 5W-40 1 л | від 289 грн. | 13 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type G 5W-40 4 л | від 1 060 грн. | 7 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type G 5W-40 5 л | від 1 303 грн. | 10 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type G 5W-40 20 л | від 4 891 грн. | 3 пропозиції | ||
Comma X-Flow Type G 5W-40 60 л | від 16 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Comma X-Flow Type G 5W-40 199 л | від 43 141 грн. | 5 пропозицій |