Моторне мастило Comma Syner-G 5W-40 60 л (SYN60L)
19 798 грн. Купити! Моторне масло Comma SYNER-G 5W-40 60лМаркетплейс: Rozetka.ua KermoЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Comma Syner-G 5W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Comma Syner-G 5W-40
Ціни на Comma Syner-G 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma Syner-G 5W-40 1 л | від 346 грн. | 24 пропозиції | ||
Comma Syner-G 5W-40 4 л | від 1 138 грн. | 8 пропозицій | ||
Comma Syner-G 5W-40 5 л | від 1 381 грн. | 9 пропозицій | ||
Comma Syner-G 5W-40 20 л | від 5 780 грн. | 2 пропозиції | ||
Comma Syner-G 5W-40 60 л | від 19 798 грн. | 1 пропозиція |