Моторне мастило Comma Syner-G 5W-40 5 л (SYN5L)
Comma Syner-G 5W-40 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma Syner-G 5W-40 5 л
Моторна олива COMMA SYNER-G 5W-40 5 л. | 1 424 грн. |
Моторне масло 5W-40 синтетичне 5л Comma SYNER-G автомасло VW 502.00, VW 50 | 1 678 грн. |
Моторна олія SYNER-G 5W-40 5л (4шт/уп) | 1 791 грн. |
Моторна олива Comma Syner-G 5W-40 5л | 1 850 грн. |
Відеоогляди
Модификації Comma Syner-G 5W-40
Ціни на Comma Syner-G 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma Syner-G 5W-40 1 л | від 346 грн. | 23 пропозиції | ||
Comma Syner-G 5W-40 4 л | від 1 142 грн. | 7 пропозицій | ||
Comma Syner-G 5W-40 5 л | від 1 424 грн. | 4 пропозиції | ||
Comma Syner-G 5W-40 20 л | від 5 780 грн. | 2 пропозиції | ||
Comma Syner-G 5W-40 60 л | від 19 675 грн. | 1 пропозиція |