Моторне мастило MOBIL Super 3000 X1 5W-40 20 л
Відео 9Фото 4 |
MOBIL Super 3000 X1 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MOBIL Super 3000 X1 5W-40 20 л
Усі ціни 15 →Mobil Super 3000 X1 5W-40 (20л) | 5 889 грн. |
Моторное масло MOBIL SUPER 3000 Х1 5W40 (20л.) 150011 | 5 558 грн. |
Олива моторна синтетична MOBIL Super 3000 X1 5W-40, 20л (5W40300020L) 5W40 | 5 840 грн. |
Моторное масло Mobil Super 3000 X1 5W-40 20л 42 | 4 724 грн. |
Моторна олива Mobil SUPER 3000 5W40 20л (MB 5W40 3000 20L) | 6 286 грн. |
ще 10 пропозицій
1 0 0 16 |
Добре мастило для двигуна авто. Використовую Mobil1 Super 3000 5W40 на протязі 8-ми років, гарно працює. працює добре ні |
Користуюся саме цією олією з 2007р. Олія бомба! Жодних "усихань" і "утрусок" немає. Використовую два авто на цій олії - "3000". Здійснюю заміну на 8000-10000км або 1 рік. ні!!!!! |
Олія "чадіє", тобто випаровується, для того щоб підтримувати об'єм доводиться доливати Найзвичайніша олія, доливаючи після спалювання і зменшення об'єму в двигуні, отримуємо "освіжене масло" в двигуні, а це нооу-хау. Доводиться платити двічі, доливаючи ще літр користуюся MOBIL Super 3000 X1 5W-40 4L місяць і більше |
Показано 3 з 17 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації MOBIL Super 3000 X1 5W-40
Ціни на MOBIL Super 3000 X1 5W-40 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Super 3000 X1 5W-40 1 л | від 281 грн. | 40 пропозицій | ||
MOBIL Super 3000 X1 5W-40 4 л | від 999 грн. | 39 пропозицій | ||
MOBIL Super 3000 X1 5W-40 5 л | від 1 099 грн. | 22 пропозиції | ||
MOBIL Super 3000 X1 5W-40 20 л | від 4 724 грн. | 15 пропозицій | ||
MOBIL Super 3000 X1 5W-40 60 л | від 13 650 грн. | 2 пропозиції | ||
MOBIL Super 3000 X1 5W-40 208 л | від 48 000 грн. | 3 пропозиції |