Моторне мастило Comma Syner-Z 5W-30 120 л (SYZ20L)
Очікується у продажу 7 094 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 120; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SM/CF; ACEA А3/В3/B4/C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31; |
Comma Syner-Z 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma Syner-Z 5W-30
Ціни на Comma Syner-Z 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Comma Syner-Z 5W-30 1 л | від 371 грн. | 11 пропозицій | ||
Comma Syner-Z 5W-30 4 л | від 1 275 грн. | 10 пропозицій | ||
Comma Syner-Z 5W-30 5 л | від 1 518 грн. | 18 пропозицій | ||
Comma Syner-Z 5W-30 60 л | від 20 269 грн. | 1 пропозиція | ||
Comma Syner-Z 5W-30 199 л | від 77 622 грн. | 1 пропозиція |