Моторне мастило Comma X-Flow Type C 5W-30 20 л (XFC20L)
Comma X-Flow Type C 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma X-Flow Type C 5W-30
Ціни на Comma X-Flow Type C 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type C 5W-30 5 л | від 1 517 грн. | 5 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type C 5W-30 20 л | від 6 390 грн. | 2 пропозиції | ||
Comma X-Flow Type C 5W-30 60 л | від 16 999 грн. | 3 пропозиції |