Моторне мастило Comma XTech 5W-30 60 л (XTC60L)
Comma XTech 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma XTech 5W-30 60 л
COMMA XTC60L | 16 913 грн. |
Моторне масло Comma XTECH 5W-30 60л | 22 425 грн. |
Моторна олива Comma Xtech 5W-30 60л | 21 000 грн. |
Модификації Comma XTech 5W-30
Ціни на Comma XTech 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Comma XTech 5W-30 1 л | від 305 грн. | 16 пропозицій | ||
Comma XTech 5W-30 4 л | від 1 115 грн. | 18 пропозицій | ||
Comma XTech 5W-30 5 л | від 1 362 грн. | 13 пропозицій | ||
Comma XTech 5W-30 20 л | від 5 796 грн. | 4 пропозиції | ||
Comma XTech 5W-30 60 л | від 16 913 грн. | 3 пропозиції | ||
Comma XTech 5W-30 199 л | від 72 603 грн. | 1 пропозиція |