Моторне мастило Comma XTech 5W-30 2 л (XTC2L)
Товар застарів 620 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 2; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA A5/B5; API SL/CF; Допуски Ford: WSS-M2C913-A/WSS-M2C913-B/WSS-M2C913-C; |
Comma XTech 5W-30 2L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma XTech 5W-30
Ціни на Comma XTech 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Comma XTech 5W-30 1 л | від 305 грн. | 16 пропозицій | ||
Comma XTech 5W-30 4 л | від 1 115 грн. | 18 пропозицій | ||
Comma XTech 5W-30 5 л | від 1 362 грн. | 13 пропозицій | ||
Comma XTech 5W-30 20 л | від 5 796 грн. | 4 пропозиції | ||
Comma XTech 5W-30 60 л | від 16 913 грн. | 3 пропозиції | ||
Comma XTech 5W-30 199 л | від 73 063 грн. | 1 пропозиція |