Вантажна шина Constancy AH398 385/65 R22.5 160K
Фото 7 |
Виберіть розмір вантажної шини
Constancy AH398 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Constancy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Constancy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Constancy AH398 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 8 →Constancy AH398 (універсальна) 385/65 R22.5 160K | 12 377 грн. |
Constancy AH398 (прицепная) 385/65 R22.5 160K PR24 | 9 442 грн. |
Constancy AH398 (универсальная) (385/65R22.5 160K) | 9 586 грн. |
Constancy AH398 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 24PR | 9 450 грн. |
Constancy AH398 (універсальна) 385/65 R22.5 160K | 12 357 грн. |
ще 3 пропозиції