Термос Thermos Stainless King Flask 1.2 1.2 л
Відео 2Фото 7 |
Thermos Stainless King Flask 1.2 |
|
Термос торгової марки Thermos можна віднести до рішень на стику середнього і вищого цінового сегмента. Модель зроблена з нержавіючої сталі (її внутрішня колба і зовнішні стінки), що додає презентабельності зовнішньому вигляду і сприяє загальній надійності і довговічності. Всередину поміщається до 1.2 літра рідини, при цьому заявлена можливість збереження температури протягом доби, причому це справедливо і для тепла, і для холоду.
Термос Thermos Stainless King Flask 1.2 оснащений клапаном Twist and Pull, який не потрібно повністю витягувати для наливання напоїв. А вже поверх нього розміщена зовнішня кришка, яка виконує роль чашки. Зовні вона покрита сталлю, а всередині покрита харчовим пластиком. Додати комфорту в експлуатації (а саме в перенесенні) повинна спеціальна ручка на корпусі. Виробник декларує просту процедуру обслуговування. Ще відзначимо, що в продажу можна зустріти різні колірні варіації, включаючи чорну і сріблясту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermos.
Купити Thermos Stainless King Flask 1.2 1.2 л
Усі ціни 18 →Термос Thermos SK2010 1.2 л (9311701420105) | 1 972 грн. |
Термос Thermos SK2010 1.2 л (9311701420105) | 1 989 грн. |
Термос Thermos Stainless King 1.2 л Midnight Blue (170020) | 1 699 грн. |
Термос Thermos SK2010 1,2 л синий (9311701420105) | 2 190 грн. |
Термос Thermos SK2010 1.2 L 170020 (183267) | 1 649 грн. |
У термоса через 3 місяці експлуатації почала злітати пробка. Навіть якщо наливати половину об'єму термоса ця проблема залишається. Відсилав у сервіс – пишуть, що все гаразд – Ви не правильно наливаєте. Хотів якісну річ, зрештою викинув гроші на вітер. Не раджу купувати цей мотлох. Зовні виглядає привабливо Злітає пробка, витікає вміст термоса. користуюся Thermos Stainless King Flask 1.2 кілька місяців |