Вантажна шина Michelin X Multi D 315/60 R22.5 152L
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi D 315/60 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi D 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 10 →Michelin X Multi D (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 20PR "3PMSF" | 29 748 грн. |
Michelin X Multi D (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L | 31 081 грн. |
Шини Michelin X Multi D (ведущая) 315/60 R22,5 152/148L 20PR | 29 139 грн. |
Грузовые шины Michelin X Multi D (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L 20PR 1002 | 31 091 грн. |
Michelin Michelin X Multi D (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L | 30 168 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди