Вантажна шина Continental Conti CrossTrac HD3 295/80 R22.5 152K
Відео 2Фото 4 | Очікується у продажу 22 800 грн. Тип: ведуча; Ширина (мм): 295; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti CrossTrac HD3 295/80 R22.5 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental Conti CrossTrac HD3 295/80 R22.5 152K
Ціни на Continental Conti CrossTrac HD3 295/80 R22.5 152K |
---|---|---|---|---|
Continental Conti CrossTrac HD3 295/80 R22.5 152M | від 23 421 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental Conti CrossTrac HD3 315/80 R22.5 156K | від 26 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental Conti CrossTrac HD3 315/80 R22.5 156L | від 24 160 грн. | 2 пропозиції |