Вантажна шина Dunlop SP 446 315/60 R22.5 152L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Dunlop SP 446 315/60 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop SP 446 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 18 →Dunlop SP446 (ведуча вісь) 3PSF 315/60 R22.5 152/148L | 22 540 грн. |
Dunlop SP 446 (ведущая) (315/60R22.5 152L) | 22 118 грн. |
Dunlop SP446 (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 18PR "3PSF" | 16 300 грн. |
DUNLOP SP446 3PSF 315/60 R22.5 152/148L | 21 350 грн. |
Dunlop SP 446 (Ведущая) (315/60R22.5 152/148L) | 21 267 грн. |
ще 13 пропозицій