Вантажна шина Fulda RegioControl 3 385/65 R22.5 160K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioControl 3 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioControl 3 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 12 →Fulda Regiocontrol 3 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K/158L | 19 633 грн. |
Fulda Regiocontrol 3 (рулевая) 385/65 R22.5 160K(158L) 20PR "3PSF" | 18 921 грн. |
Fulda REGIOCONTROL 3 HL (385/65R22.5 160K) | 19 153 грн. |
Fulda Regiocontrol 3 (рулевая) 385/65 R22.5 160K/158L | 19 309 грн. |
Шини Fulda Regiocontrol 3 (рулевая) 385/65 R22,5 | 18 243 грн. |
ще 7 пропозицій