Вантажна шина Bridgestone R249 385/65 R22.5 160K
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone R249 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone R249 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 16 →Bridgestone R249 Ecopia (рулевая) 385/65 R22.5 160K/158L | 19 522 грн. |
Bridgestone R249 (рулевая) 385/65 R22.5 160K(158L) 20PR | 19 327 грн. |
Bridgestone R249 ECOPIA (Рулевая) (385/65R22.5 160K) | 18 990 грн. |
Bridgestone R249 385/65 R22.5 160K | 18 625 грн. |
BRIDGESTONE R249 Ecopia (рульова) 385/65R22.5 160K | 22 567 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди