Вантажна шина Continental Conti Hybrid HD3 275/70 R22.5 148M
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HD3 275/70 R22.5 148M 275/70 R22.5 " 148 M 295/60 R22.5 " 150 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HD3 275/70 R22.5 148M
Усі ціни 14 →Continental Conti Hybrid HD3 (ведущая) (275/70R22.5 148M) | 20 473 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (приводная) 275/70 R22.5 148/145M 16PR "3PMSF | 19 900 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (Ведущая) (275/70R22.5 148/145M) | 19 576 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid HD3 275/70R22.5 148/145M | 19 751 грн. |
Грузовые шины Continental HD3 Hybrid (ведущая) 275/70 R22.5 148/145M 10009 | 20 657 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Continental Conti Hybrid HD3 275/70 R22.5 148M
Ціни на Continental Conti Hybrid HD3 275/70 R22.5 148M |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Hybrid HD3 275/70 R22.5 148M | від 19 576 грн. | 14 пропозицій | ||
Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L | від 18 964 грн. | 21 пропозиція |