Зимова шина Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H
Відео 6Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H
Усі ціни 16 →Шина Continental ContiWinterContact TS 830P 205/60 R16 96H XL | 4 261 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 830P 205/60 R16 96H XL | 4 290 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 830P 205/60 R16 96H XL | 4 542 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 830P 205/60 R16 96H | 4 185 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 830P 205/60 R16 96H XL 45638 | 4 658 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
1 1 3 2 |
Відкотив дві зими, минула була відносно без опадів проблем не було, ця зима повний жах їжджу по роботі за 700 км разів чи два на місяць на трасі добре собі веде проблем немає. У місті цієї зими пхали мене разів 8 тільки 2-3 рази з моєї вини. З паркування після снігопаду не міг 25 метрів виїхати сніг 30 см+ був. Близько години пхали. Коли на моє місце без проблем після мене заїхала шкода я а*уел. У мене ауді а6 с7 Асвальт та сніг до 20 см На великому снігу не їде зовсім, жижа, крига це жах рекомендую не купувати |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Модификації Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H
Ціни на Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 92H Run Flat BMW/Mini | від 17 052 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H | від 4 185 грн. | 16 пропозицій | ||
Continental ContiWinterContact TS830P 205/60 R16 96H Seal | від 4 030 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →