Літня шина Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V
Фото 4 |
Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V |
|
Топова літня гума для шанувальників стиль швидкісної їзди. Модель забезпечує високу продуктивність у динамічному ритмі поїздок, характеризується майстерно відточеною керованістю, відмінними зчіпними властивостями із сухим асфальтом та мокрим дорожнім полотном. Краще триматися шині за дорогу допомагають різноглибокі насічки на блоках асиметричного протектора. Загалом асиметрія протекторного малюнка сприяє чіпкому хвату покришки за різноманітні типи дорожніх покриттів у будь-яку погоду літнього сезону.
Аквадренажна мережа Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V сформована чотирма об'ємними поздовжніми каналами, які відповідають за швидке самоочищення протектора від надлишку водних мас та запобігають ризику зриву машини в аквапланування. Масивні плечові шини гарантують стійке маневрування в потоці та стабільність проходження поворотів. Широкий профіль протектора дозволяє рівномірно розподіляти навантаження, запобігаючи тим самим нерівномірному зносу та зменшуючи гальмівний шлях. Також на користь моделі йде комфортний та тихий рух.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Купити Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V
Усі ціни 12 →Continental ContiSportContact 2 (205/55R16 91V) | 3 651 грн. |
CONTINENTAL Літня шина CONTINENTAL ContiSportContact 2 205/55R16 91V | 3 564 грн. |
Літня шина CONTINENTAL ContiSportContact 2 205/55R16 91V | 3 547 грн. |
Continental ContiSportContact 2 (205/55 R16 91V) | 3 564 грн. |
Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V FR | 5 750 грн. |
Модификації Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V
Ціни на Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V | від 3 547 грн. | 12 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V Audi | від 3 290 грн. | 22 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91W | від 3 467 грн. | 3 пропозиції |