Литий диск WSP Italy W751 10x22/5x112 ET55 DIA66,6
від 23 030 до 33 424 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації WSP Italy W751 3
Характеристики
WSP Italy W751 10x22/5x112 ET55 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W751 10x22/5x112 ET55 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Mercedes (W751) Copacabana R22 W10 PCD5x112 ET55 DIA | 23 187 грн. |
WSP Italy W751 R22 W10 PCD5x112 ET55 DIA66.6 Chrome | 24 231 грн. |
Диски WSP Italy Mercedes (W751) Copacabana 10x22 5x112 ET55 DIA66,6 (chrom | 25 177 грн. |
WSP Italy W751 (R22 W10.0 PCD5x112 ET55 DIA66.6) хром | 25 366 грн. |
WSP Italy Mercedes (W751) Copacabana 10x22 5x112 ET55 DIA66.6 Chrom | 23 030 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі