Літня шина Continental VancoContact 215/65 R16C 106T
Виберіть розмір шин
Continental VancoContact 215/65 R16C 106T 215/65 R16 106 T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VancoContact 215/65 R16C 106T
Усі ціни 11 →Шина Continental VancoContact 215/65 R16C 106/104T | 4 849 грн. |
Continental VancoContact 215/65 R16C 106/104T | 5 154 грн. |
Continental VancoContact 215/65 R16C 106/104T | 5 130 грн. |
Continental VancoContact 215/65 R16C 106/104T 6701 | 5 255 грн. |
Continental VancoContact 215/65 R16C 106/104T | 4 950 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Continental VancoContact 215/65 R16C 106T
Ціни на Continental VancoContact 215/65 R16C 106T |
---|---|---|---|---|
Continental VancoContact 215/65 R16C 106T | від 4 849 грн. | 11 пропозицій | ||
Continental VancoContact 215/65 R16C 109T | від 6 713 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →